Biz Kimiz?

Bizler toplumsal gelişimin vazgeçilmez unsuru olan nitelikli eğitim ve öğretim bilinci ile kaliteden taviz vermeden en iyi uzaktan eğitim hizmetini sizlere ev veya işyeri konforunda sunan, güçlü alt yapısı ile köklü bir marka haline gelen Vektörel Grup Uzaktan Eğitim ailesi olarak; Ankara’nın kalbi Kızılay’da G.M.K. Bulvarı Fevzi Çakmak 1. Sokak No:24 Daire:13-14-17-18-19-20’da 600m² bir alan üzerinde kurulu; aynı anda 25000 öğrenciye eğitim verebilme kapasitesine sahip Cisco sunucular üzerinde kesintisiz ve birinci sınıf eğitimden ödün vermeyen köklü bir eğitim kurumuyuz.

Vektörel Grup Uzaktan Eğitim Merkezi; Bilişim Teknolojileri Eğitimleri Sertifika Programları, Yabancı Dil Eğitim Programları, Mesleki Gelişim Eğitim ve Sertifika Programları, Kurumsal Eğitim ve Sertifika Programları, Kişisel Gelişim Eğitim ve Sertifika Programları ile MEB ve Üniversite onaylı sertifika çeşitliliğiyle de Türkiye’nin en büyük özel teşebbüs Uzaktan Eğitim Merkezidir. Türkiye’de uzaktan eğitim standartlarını her geçen gün daha yukarı taşımayı hedefleyerek özgün içerik yönetimimiz, profesyonel kadromuz ve eğitmen kalitemiz ile 15 yılı aşkın tecrübelerimizi sizlerle paylaşmaktan gurur duyuyoruz.

Tarihçemiz

Vektörel Grup Uzaktan Eğitim Merkezi kuruluş tarihimiz olan 2004 yılından bugüne kadar Ankara’nın ve Türkiye’nin alanında en nitelikli eğitim ve bilişim teknolojileri firması olan Vektörel Grup bünyesinde 10.000lerce bireysel kursiyere hizmet vermiş olmanın yanı sıra; kurumsal platformlarda da başarılı çalışmalara imza atmıştır.

Başbakanlık, SGK, Sanayi Bakanlığı, TRT, MKE, Havelsan , Aselsan, Ziraat Bankası, Başbakanlık TOKİ, KYK, Kalkınma Bankası, Merkez Bankası, Adalet Bakanlığı, TÜBİTAK, Toprak Mahsulleri Ofisi gibi birçok kamu kurumuna uzaktan ve örgün eğitim hizmeti vermiştir.

Zaman ve mekan özgürlüğüyle ülkemizin her yerinden anında ulaşılabilir özgün içerik ve profesyonel sunumlarla fark yaratan titiz ve uzman kadromuzla sizlere hep daha iyi hizmet verebilmek için yeni ar-ge çalışmaları ve eğitimde son teknolojiyle çalışmalarımıza hız kesmeden devam ediyoruz

Vizyonumuz

Vektörel Grup Uzaktan eğitim merkezi olarak vizyonumuz; uluslararası uzaktan eğitim standartlarına göre eğitim sektöründe ulaşılması hedeflenen son teknoloji ile alanında lider ,ulusal ve uluslararası platformda eğitimde fırsat eşitliği ilkelerine göre dünyanın her yerinden tek bir tıkla ulaşılabilir bir eğitim markası haline gelmek.

Misyonumuz

Eğitim sektöründe 16 yıllık tecrübemiz; güçlü geçmişimiz ve deneyimlerimizin ışığında yine aynı hassasiyet ve titizlikle adımıza yakışır kendinden emin ve sağlam adımlarla başarı basamaklarını hiç durmadan tırmanmaktır.

Değerlerimiz

 • Başarı ve memnuniyet odaklı çalışarak insanı ve insani değerleri ön planda tutmak.
 • Güvenilir ve dürüstlük ilkesine dayalı tüm çalışmalarımızda şeffaf olmak.
 • Bilgimiz kültürümüz ve iletişimimiz ile eğitim sektörüne yakışır bir kadroya sahip olmak.
 • Kendimize ve işimize duyduğumuz saygıdan taviz vermemek
 •  İş ahlakı ve sosyal sorumluluk sahibi olmak,
 •  Özgüveni yüksek, dinamik ve enerjik olmak,
 •  Kaliteli eğitimin öncüsü ve takipçisi olmak
 •  Takım ruhu ve bilinci ile çalışmak
 •  Her zaman yeniliğe ve değişime açık olmak.
 •  Marka bilinirliğini her zaman daha yukarıya taşımak için çaba göstermek
 •  Güncel teknolojinin takipçisi olmak. Eğitimde uluslararası uzaktan eğitim kalite standartlarını yakalamak
 • Eğitimde uluslararası uzaktan eğitim kalite standartlarını yakalamak