Kayseri Aile Danışmanlığı Eğitimi

  • Post author:
  • Post category:Genel
  • Post comments:0 Yorum

Kayseri Aile Danışmanlığı Eğitimi

Kayseri Aile Danışmanlığı Eğitimi Sertifika Programı; aile yasası çerçevesinde Aile içindeki bireylerin kişisel veya kişiler aralarındaki sorunları çözmelerinde bireylere yardımcı olmaktır. Kurumumuzda Aile Danışmanlığı Eğitimi verilmektedir. Eğitimlerimiz uzaktan olup öğrencilerin gündelik yaşantısına ve iş hayatına engel olmadan eğitimlerini tamamlamalarında yardımcı oluyoruz. Eğitim sonrası kursiyerlerimiz MEB onaylı sertifika almaya hak kazanacaklardır. Kayseri Aile Danışmanlığı Eğitimi ve ilçelerinde verilecek Temsilciliklerle Sizlere daha iyi hizmet vermeyi amaçlıyoruz

DUYURU
Milli Eğitim Bakanlığı ve Aile Sosyal Politikalar Bakanlığının 04.09.2012 Tarihli 28401 Sayılı Yönetmeliğince Aile Danışmanlığı Eğitiminde Uygulama ve Süpervizyon Eğitimi Olmak Zorundadır.
EĞİTİM ALMADAN MEB ve ULUSLARARASI SERTİFİKA VAADEDEN KİŞİ ve KURUMLARA İTİBAR ETMEYİNİZ.

Canlı / Video Eğitimler de kursiyerlerin canlı eğitim derslerine katılmaları mecburi değildir.
Kursiyerler canlı eğitim ders videolarını daha sonra video olarak istedikleri zaman izleyebilirler.

ÖRGÜN EĞİTİM
İL TEMSİLCİMİZ
Ad-Soyad
:
……………………
Telefon
:
……………………
Fax
:
……………………
E-Mail
:
……………………
WEB
:
……………………

 

Kayseri ilinde ve ilçelerinde henüz bir temsilciliğimiz bulunmamaktadır. Kayseri ili il temsilciliği başvurusu için bilgi@uzaktanegitim.com’ a mail ile ulaşabilir yada formu doldurabilirsiniz

UZAKTAN EĞİTİM
UZAKTAN EĞİTİM TEMSİLCİMİZ
Kurum
:
Uzaktan Online Eğitim Merkezi
WhatsApp
:
0(552) 299 70 82 – Kurumsal
Fax
:
0(312) 945 7089
E-Mail
:
bilgi@uzaktanegitim.com
WEB
:
www.uzaktanegitim.com

 

 

Aile Danışmanlığı Kursundan Uzaktan Eğitim şeklinde faydalanmak için Başvuru Talep Formu doldurmanız gerekir. Başvuru Talep Formu doldurduktan sonra Eğitim Danışmanlarımız en kısa süre içerisinde Size geri dönüş sağlayacaktır.

Kayseri Aile Danışmanlığı Eğitimi

Aile danışmanlığı eğitimi ailelerin hem aile içi hem de sosyal çevre ile olan ilişkilerinde yaşadıkları sorunları tespit eden çözümü için yöntem geliştiren, bozulmuş aile sistemini onarmaya yönelik önlemler alan ve uygulamaya koyan, aile,birey veya çiftlere özel müdahale teknik ve stratejileri içeren hizmet sunan AİLE DANIŞMANI meslek erbabını yetiştirmeye yöneliktir. Aile danışmanlığı eğitimi yaklaşık 3.5 ay sürecek 300 saat teorik 132 saat uygulamalı ve 32 saat süpervizyon olmak üzere toplam 464 saatlik bir eğitimdir. Bu eğitimi evinizden, işyerinizden yada dilediğiniz yerden internet üzerinden uzaktan eğitim şeklinde alacaksınız.

” Bulunduğu şehirde örgün eğitim fırsatı olmayan veya yoğunluktan eğitime zaman ayıramayan kişiler için idaal bir sistem olup özellikle Ankara, İzmir, İstanbul, Adana, Bursa, Kocaeli, Kayseri ve Konya gibi Türkiye’nin büyük ilerinde çalışan, Doktor-Hekimler, Lisans mezunu Hemşireler, PDR Mezunları, Psikologlar, Çocuk Gelişimi, Sosyal Hizmet Uzmanları ve Sosyolog lar için kaçırılmayacak fırsat. Kaçırdığınız dersleri istediğiniz zaman tekrar izleyebilecek canlı derslerde eğitmene soru sorabilecek, sınav için kurumun Ankara’daki eğitim merkezine gelerek sertifikasını alabilecektir.

Kayıt İçin Neler Gerekli?

1. Lisans Diploması Fotokopisi,
2. Nüfus Cüzdanı Fotokopisi,
3. Vesikalık Fotoğraf (4 adet).

Kursa Kimler Katılabilir?

1. Çocuk Gelişim Uzmanları
2. Uzman, Asistan ve Pratisyen Hekimler
3. Psikologlar
4. Psikolojik Danışmanlar
5. Sosyal Hizmet Uzmanları
6. Psikoloji ve PDR mezunları
7. Sosyologlar
8. Hemşireler

Bir yanıt yazın