You are currently viewing Sağlık Sen Üyelerine Özel İndirim
Sağlık Sen Üyelerine Özel İndirim

Sağlık Sen Üyelerine Özel İndirim

Sağlık Sen Üyelerine Özel İndirim

Vektörel Grup ve Sağlık-sen aralarında düzenledikleri protokolle Sağlık Sen Üyelerine Özel İndirim sunuluyor. Vektörel Grup, Sağlık-sen üyelerinin Aile Danışmanlığı Sertifika Eğitiminden indirimli bir şekilde yaralanmaları sağlanacaktır. Aile danışmanlığı eğitimi ailelerin hem aile içi hem de sosyal çevre ile olan ilişkilerinde yaşadıkları sorunları tespit eden çözümü için yöntem geliştiren, bozulmuş aile sistemini onarmaya yönelik önlemler alan ve uygulamaya koyan, aile,birey veya çiftlere özel müdahale teknik ve stratejileri içeren hizmet sunan AİLE DANIŞMANI meslek erbabını yetiştirmeye yöneliktir. Aile danışmanlığı eğitimi yaklaşık 3.5 ay sürecek 300 saat teorik 132 saat uygulamalı ve 32 saat süpervizyon olmak üzere toplam 464 saatlik bir eğitimdir. Bu eğitimi evinizden, iş yerinizden yada dilediğiniz yerden internet üzerinden uzaktan eğitim şeklinde alacaksınız.

Aile Danışmanlığı Eğitimine Katılabilecek Kişiler:
Çocuk Gelişim Uzmanları
Uzman Asistan ve Pratisyen Hekimler
Psikologlar
Psikolojik Danışmanlar
Sosyal Hizmet Uzmanları
Psikoloji ve PDR Mezunları
Sosyologlar
Hemşireler

Alınacak Aile Danışmanlığı sertifikası ile;
Kendi Aile Danışmanı Merkezlerini açabilir, Aile Danışmanlığı Merkezlerinde aile danışmanı olarak ve Resmi kurum ve kuruluşlarda oluşturulacak Aile Danışmanlığı birimlerinde aile
danışmanı olarak görev alabilirler.

Bulunduğu şehirde örgün eğitim fırsatı olmayan veya yoğunluktan eğitime zaman ayıramayan kişiler için idaal bir sistem olup özellikle Ankara, İzmir, İstanbul, Adana, Bursa, Kocaeli, Kayseri ve Konya gibi Türkiye’ nin büyük ilerinde çalışan, Doktor-Hekimler, Lisans mezunu Hemşireler, PDR Mezunları, Psikologlar, Çocuk Gelişimi, Sosyal Hizmet Uzmanları ve Sosyolog lar için kaçırılmayacak fırsat. Kaçırdığınız dersleri istediğiniz zaman tekrar izleyebilecek canlı derslerde eğitmene soru sorabilecek, sınav için kurumun Ankara’daki eğitim merkezine gelerek sertifikasını alabilecektir.

Uzaktan Eğitim ile alınan Aile Danışmanlığı sertifikasının, örgün öğretim ile alınan aile danışmanlığı sertifikasından hiçbir farkı yoktur. Uzaktan Eğitim sistemi, eğitiminiz boyunca Evinizin rahatlığından ayrılmadan trafik sıkıntısı çekmeden bilgisayarınızın, dizüstü bilgisayarınızın yada tabletlerinizin başında eğitiminizi tamamlama fırsatı sunmaktadır.

Sağlık-sen ve Vektörel Grup Arasında düzenlenen protokol ile Sağlık-sen üyeleri MEB onaylı Aile Danışmanlığı Sertifikasyon Programından 2500 TL yerine sadece 1600 TL üzerinden yararlanabilecektir.